Dobrý den,
Za mnou se nachází Centrum denních služeb pro sluchově postižené. My v CDS poskytujeme tlumočnické a sociálně aktivizační služby pro sluchově postižené. Veškeré potřebné informace se dozvíte na našich webových stránkách, vítáme Vás.

NESLYŠÍCÍ

BULLETIN

FOTKY Z AKCÍ

VIDEA Z AKCÍ

separator

NEDOSLÝCHAVÍ a OHLUCHLÍ

FOTKY Z AKCÍ

separator

FOTKY Z AKCÍ

VIDEA Z AKCÍ

separator

ODKAZY

CRESCENDO 50

crescendo-50

VÍCEÚČELOVÝ KOMUNIKÁTOR CRESCENDO 50

Crescendo 50 je univerzální zesilovač zvuku. Mikrofon přijímá zvuky z okolí (mikrofon může být interní i externí – oba jsou součástí dodávky) a zesiluje je. Použitím regulátorů si u zvuku můžete nastavit potřebnou hlasitost a balanci tónu (výšky/hloubky). Tento upravený zvuk je dodáván do uší pomocí sluchátek, které jsou součástí balení. Můžete si doobjednat i další typy sluchátek – přímo do uší, přes uši atd. Více již nebudete mít problém rozumět řeči kolem Vás, uslyšíte výborně televizi, rádio a ostatní audio zdroje. Také jednání na různých úřadech je s tímto komunikátorem mnohem snadnější.
K zesilovači lze také připojit externí audio zařízení (např. TV, rádio, MP3 přehrávač atd.). Jako volitelné příslušenství lze dokoupit i např. indukční smyčku, která se může použít pouze v kombinaci se sluchadlem (sluchadlo musí být přepnuto na indukční program T nebo MT).

Chcete se dozvědět více, případně objednat?
Napište nám!

NAŠI SPONZOŘI: