Dobrý den,
Za mnou se nachází Centrum denních služeb pro sluchově postižené. My v CDS poskytujeme tlumočnické a sociálně aktivizační služby pro sluchově postižené. Veškeré potřebné informace se dozvíte na našich webových stránkách, vítáme Vás.

NESLYŠÍCÍ

BULLETIN

FOTKY Z AKCÍ

VIDEA Z AKCÍ

separator

NEDOSLÝCHAVÍ a OHLUCHLÍ

FOTKY Z AKCÍ

separator

FOTKY Z AKCÍ

VIDEA Z AKCÍ

separator

ODKAZY

INDUKČNÍ SMYČKY

indukcni-smycka-soundshuttle

INDUKČNÍ SMYČKA SOUNDSHUTTLE

Soundshuttle je kompaktní přenosná indukční a komunikační smyčka, která je připravena ihned k použití. Smyčka je umístěna mezi lidmi, kteří mezi sebou komunikují. Soundshuttle přijímá přes integrovaný mikrofon zvuky a přemění je na indukční signály.

 indukcni-smycka-la-215

INDUKČNÍ SMYČKA SE ZESILOVAČEM LA-215

Indukční smyčka se používá jako zesilovač k audio zdrojům jako je například televize, rádio, ke kterým je připojený pomocí kabelů. Indukční smyčka generuje signál, který můžete slyšet pomocí jakéhokoli sluchadla se zabudovanou indukční cívkou. Tato cívka se ve sluchadle aktivuje přepnutím do polohy T nebo MT. Hlasitost signálu ze smyčky je možno regulovat otáčením regulátoru hlasitosti až do potřebné úrovně.

 indukcni-smycka-k-mobilnimu-telefonu

INDUKČNÍ SMYČKA K MOBILNÍMU TELEFONU

Indukční smyčka k mobilnímu telefonu je vyráběna společností Nokia. Smyčka je vyvinutá pro usnadnění používání mobilního telefonu se sluchadly. Při používání této smyčky můžete hovořit přímo do mikrofonu zařízení a telefon nemusíte držet u ucha.

 dratova-indukcni-smycka

DRÁTOVÁ INDUKČNÍ SMYČKA

Drátová indukční smyčka se skládá z přijímače a vysílače. Mluvčí má vysílač, který je opatřen mikrofonem, do kterého mluví a nedoslýchavý má přijímač, pomocí kterého lépe slyší hlas mluvčího.

Chcete se dozvědět více, případně objednat?
Napište nám!

NAŠI SPONZOŘI: