Dobrý den,
Za mnou se nachází Centrum denních služeb pro sluchově postižené. My v CDS poskytujeme tlumočnické a sociálně aktivizační služby pro sluchově postižené. Veškeré potřebné informace se dozvíte na našich webových stránkách, vítáme Vás.

NESLYŠÍCÍ

BULLETIN

FOTKY Z AKCÍ

VIDEA Z AKCÍ

separator

NEDOSLÝCHAVÍ a OHLUCHLÍ

FOTKY Z AKCÍ

separator

FOTKY Z AKCÍ

VIDEA Z AKCÍ

separator

ODKAZY

SLUCHADLA

SLUCHADLA

Závěsná sluchadla jsou užívána pro všechny typy ztrát sluchu od mírného až po velmi těžké. Jsou dostupná v mnoha stylech od miniaturních závěsných sluchadel až po velká super výkonná sluchadla. Mnoho závěsných sluchadel nabízí vícenásobný směrový mikrofon pro zlepšení porozumění řeči v hlučných situacích.

 

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI

Bezdrátová infračervená naslouchací souprava a současně přenosný zesilovač zvuku pro komunikaci s okolím. Přístroj umožňuje uživateli poslouchat v domácím prostředí hudbu nebo televizi, aniž by rušil hlasitým poslechem své okolí. Samostatná sluchátka také poskytují při návštěvě divadla, kina či koncertního sálu opravdu komfortní poslech zvuku.
Se zapnutým a nasazeným přijímačem uslyšíte při sledování televize i okolní zvuky, např. zvonění telefonu či domovního zvonku.

Chcete se dozvědět více, případně objednat?
Napište nám!

NAŠI SPONZOŘI: